רשלנות רפואית עורכי דין מספרים

מי שהיו נפגעים כתוצאה מטיפול רפואי ירוד כמו גם משפחות ותינוקות שסבלו מפציעות בלידה כתוצאה מרשלנות מצד אנשי מקצוע רפואיים. משרד עורכי דין רשלנות רפואית נבו מולסון ניהל משא ומתן בהצלחה וקיבל סכום של מיליוני שקלים עבור לקוח שנפגע בזמן הלידה.

טל ענת 18

משרד עורכי דין רשלנות רפואית נבו מולסון מייצג בימים אלו במאות תיקים גדולים כמעט כולם בבתי משפט מחוזיים. במהלך תקופה זו, עורכי הדין במשרד שטפלו במקרים הכרוכים ברשלנות רפואית עם דגש ספציפי על מקרי פציעת לידה שהובילו לפגיעה מהותית בתינוקות. ה

באופן ספציפי, בתביעה שהוגשה לאחרונה בגין רשלנות רפואית כנגד בית חולים גדול במרכז הארץ. מדובר על תינוק התובע הסובל נזק מוחי, עיכובים התפתחותיים, עיכובים קוגניטיביים קשים, פרכוסים ואובדן השמיעה כתוצאה מארועים מחרידים שהתרחשו בזמן הלידה.

בתביעה אחרת שהגשנו לאחרונה, המסמכים שהוגשו לבית המשפט בנוגע לפרשה מצביעים על כך כי ביום לפני שהתינוק נולד, האם דיווח ניגשה לבית החולים והתלוננה על התכווצויות ודימום קלים. כאשר האם הושמה תחת השגחה, היא אמרה לאחות המיילדת שיש לה תסמונת Guillain-Barre.

כעבור כ שבעים דקות, המיילדת שמה לב שקצב הלב של התינוק יורד והזעיקה רופא. בשלב זה, על פי מסמכי בית משפט, האם חזר וסיפרה לרופא שיש לה תסמונת Guillain-Barre וכי הוא זקוקה לטיפול לפני הלידה. הרופא כביכול הרגיע אותה שזה יקרה, אך בסופו של דבר גם האם וגם עוברה נפטרו עקב סדרת טעויות שהיו בזמן המעקב.

במאות מקרים מהסוגים הנ"ל בהם אנו מטפלים, יש להוכיח ראשית כי הייתה רשלנות ושנית כי קיים קשר סיבתי בין הרשלנות לבין הנזק שנגרם.

כל תיק נבחן על ידינו בצורה יסודית מאד לפני שמוגש לבית משפט ואנו מתייעצים עם שניים או שלושה מומחים רפואיים לפני שמקבלים החלטה אם כדאי לנו וללקוח להכנס לתהליך הארוך והמורכב של תביעה.

כך שאם כבר מוגשת על ידינו תביעה הרי שהיא מבוססת למדי ונותר רק להתווכח על גודל הפיצוי המגיע.

בדרך כלל תיקים בהם אנו מטפלים כיום, נעים בין סכומים של מיליון לעשרה מיליון ש"ח לכל תיק.

תיקים אשר בהם הפיצוי הצפוי מוך יותר- אנו מעבירים למשרדי עורכי דין רשלנות רפואית אחרים איתן אנו משתפים פעולה.