רשלנות רפואית בהריון – אבחון שגוי

רשלנות רפואית בלידה יכולה להביא לנזקים קטסטרופליים לכל משפחת התינוק מלבד לו עצמו כמובן. לא נראה כי כמות המקרים פחתה בשנים האחרונות כי אם עלתה, בעיקר לאור הגידול בכמות הלידות.

עורך דין רשלנות רפואית בהריון מדווח על שמונה שנים לאחר תיקון מחוקקים בארה"ב, קבוצות מתכוננות לעימות אפשרי בבית המשפט העליון בפלורידה על חוקתיותו של כובע על הנזקים חוקית. שכת עורכי הדין הגישו תקצירים החודש תומכים  בפיצוי 1,000,000 $ על הכאב ועל הסבל נזקים כי היה חלק פרופיל גבוה של שיפוץ 2003. בצד השני, היועץ המשפטי פאם בונדי ומגוון רחב של קבוצות רפואיים הראו שהם יהיו קובץ תחתונים תמיכה של החוק, על פי יומן מקוון בית המשפט העליון.

התומכים טענו עוד כי כובעים כאלה יש צורך החזק רשלנות רפואית, עלויות הביטוח עבור רופאים וספקי בריאות אחרים. המקרה נובע מותו בשנת 2006 של 20 בן מישל מקול זמן קצר לאחר שילדה בפורט וולטון ביץ' המרכז הרפואי. מק 'קול, אשר מזוהה ברשומות בית המשפט כמו של חיל האוויר "תלוי,"טופלה בבית החולים על ידי רופאים חיל האוויר לאחר שאובחנו עם לחץ דם גבוה, מצב חמור המכונה רעלת הריון. בני משפחתו של מק 'קול תבע את הממשל הפדרלי, ובית המשפט קבע שהם צריכים לקבל 3 מיליון דולר, כולל 2 מיליון דולר שאינם כלכליים — או כאב וסבל פיצויים —. אך השופט מופחת אלה שאינם כלכליים נזקים $ 1,000,000 בגלל החוק של 2003. בית המשפט לערעורים -11 האמריקאי לערעורים השנה פסק כובע אינו מפר את החוקה הפדרלית אלא גם אמר בית המשפט העליון בפלורידה צריך להתייחס לנושא על פי חוקת המדינה. זה עורר גל של נסורת החודש, כמו מתנגדי מבקשים לקבל כובע זרק החוצה בטענה החוקתית מספר. השופטים לא מתוכנן טיעונים בעל פה במקרה. "גם אם בית משפט זה מקבל כפשוטם את הרעיון המפוקפק כי הגבלת פרסים המושבעים במקרים רשלנות רפואית יהיה להקטין באופן משמעותי רופאים פרמיות אחריות להבטיח את הזמינות של טיפול רפואי איכותי פלורידה הכל, זה שרירותי בעליל ולא הוגן להטיל את העלות של זה לתועלת הציבור על הקורבנות שנפגעו הכי קשה מעטים יחסית של רשלנות רפואית, "עורכי הדין של משפחת מק 'קול טען קצר. אבל בפסיקתו מוקדם יותר השנה, שופט שלושה פאנל של בית המשפט האמריקני לערעורים -11 אמר המחוקקים "זיהו מטרה ממשלתי לגיטימי" באישור כובע. "המחוקקים בפלורידה סביר למסקנה כגון כובע יפחית פרסים נזק בתורו לעשות ביטוח רשלנות רפואית הזולה יותר ובריאות יותר נוחים,"פסק הדין אמר. החוק 2003-רשלנות רפואית דרבן אחד הקרבות הגדולים ביותר של Tallahassee הפוליטית של העשור האחרון. Caps על אי – נזקים כלכליים היו נושא הבזק מוט במהלך הדיון, כמו רופאים מושל לשעבר ג'ב בוש דחף גבולות 250,000 $.

אחרי חודשים של מאבק, המחוקקים אישר פשרה שכלל גבולות של 500,000 $ או 1,000,000 $, תלוי בנסיבות ואת מספר האנשים המעורבים במקרה. בקיצור שלה, אמר בר האיגוד האמריקאי לא לנקוט עמדה בנושאים חוקתיים פלורידה. אבל הוא אמר שהוא מתנגד הלא כמוסות נזק כלכלי משום שהם "להרתיע עורכי דין מלקחת במקרים ראויים לשבח שם נזקים כלכליים נמוכים, ובכך לערער את היכולת של מספר לא מבוטל של פצועים ולבקש פיצוי בבתי המשפט." עורך דין רשלנות רפואית בהריון מוסיף כי יש לבחון אם במקרים דומים בישראל פוסקים פיצוי דומה.