פורום תביעת רשלנות רפואית

עורכת דין ענת מולסון שלום,

אחותי עשתה ניתוח הגדלת חזה , עקב רשלנות של המרדים או של הרופא , אשר לא כיסה לה את העיניים בניתוח, נגרם לה שריטה ברשתית , עם כאב רב , טיפול משחתי ועליית המספר של הראיה.

ויותר בפירוט מאחר וראית שכך ביקשת באיזה פורום רשלנות רפואית:

ברצוני להתייעץ איתך לגבי סיכוי לתביעה לרשלנות רפואית.

אחותי עברה ניתוח הגדלת חזה , לאחר הניתוח החל לה גירוד בעין,

שהלך והחמיר , ועד לשעות הערב , אז עלינו למיון עיניים , ושם התברר כי  אין גוף זר בעין , אלא שריטה בקרנית, והרופאה במיון עיניים אמרה כי ברגע שלא סוגרים את העין בהרדמה , אז זה שכיח כי העין יבשה ואין פעילות של דמעות וכד' .

שוחחתי עם ד"ר לוי ( המנתח ) , הוא הביע התנצלות ומנסה להתחמק מאחריותו לפגיעה ומסרב לפצות אותנו על הפגיעה .

הפגיעה היא פיזית והמספר של אשתי בראיה עלה משתיים לשלוש. היא מורחת משחה לעיניים , והפגיעה גרמה לה לכאב רב ועוגמת נפש.

כמו כן יש לי שאלה.מדובר בתיק שלי- זה תאונת עבודה + תביעת רשלנות רפואית + ביטוח לאומי. האם אתם עבדים עם כל זה?

 מדובר על נפילה בעבודה לאחר שנה ניתוח. עוד שנה ניתוח. נכות 30% עוד ניתוח זמני ועוד ניתוח קבוע….

ודבר אחרון- אמא של חבר שלי נפלה בבית החולים כאשר הגיעה לטפל בדלקת בקטטר שלה. לאחר הנפילה התחילו כאבים חזקים מאוד ואובחן שבר דחיסה. האורטופד אינו יכול להגיד ממה נבעה הפציעה,למרות שלא היו לה כאבים לפני הנפילה  אני מעדיף שלא להרחיב כי תחשבי שאנחנו תובעים סדרתיים או משהו כזה, אבל כל הדברים האלו מהווים מציאות כואבת שאנו חיים אותה יום יום.

כל אחד ממי שציינתי איכות חייו נפגעה משמעותית הואיל ונקלענו למצבים רפואיים שלא חווינו אותם בעבר ולא חשבנו שמשהו כזה יכול לקרות לנו בכלל, לכן אודה לך מאד אם תוכלי להיפגש איתנו בזמן הקרוב ולהגיד לנו בכנותץ האם כדאי בכלל להיכנס למסלול של תביעות רפואיות או שזה בזבוז זמן של כולנו ובסוף לא ייצא לנו מזה כלום או הרבה ולא שווה בכלל להתחיל עם תהליך כואב ארוך ומסובך כמו תביעה, את זה אני אומר מניסיון קודם שלי בתביעות שהגשתי שחלקן צלחו וחלקן ממש לא ובחלק אף נאלצתי לשלם הוצאות משפט לצד השני ונשבעתי שזאת פעם אחרונה שאני מגיש תביעה כי במדינה כרמו שלנו שום דבר לא בטוח.

תודה. אהרון