עורך דין רשלנות רפואית- רפומה

עורך דין רשלנות רפואית מספר כי בניסיון להשיג תמיכה עבור הרפורמה בבריאות מרופאים במדינה בארה"ב בחזרה בשנת 2009, הבטיח הנשיא ברק אובמה פעולה על פריט סמוך לראש הרשימה רצונם – רפורמת רשלנות רפואית.

עורך דין רשלנות רפואית מתאר את הצעד הראשון: 25 מיליון דולר במבחן חלופות למערכת אחריות רפואית. זה זכה לשבחים מצד איגוד הרפואה האמריקני, בין היתר. אבל מאז הרפורמה נזיקין ברמה הפדרלית הושם על קרח, קורבן של כסף הן חזק בפוליטיקה מריר.

הוראות רשלנות רפואית של הגנת החולה ובמחיר Care Act היו מוגבלות מלכתחילה – 50 מיליון דולר בפרויקטים הפגנה הרחיבה המדינה. והקונגרס לא לממן את זה. גם לא הממשל לקבל את 250,000,000 $ אותו ביקש עבור שנת הכספים 2012 עבור משרד המשפטים לחקור גישות חלופיות.

בינתיים, הרפובליקנים בית דוחפים סוג של רפורמה שהם מגובים במשך שנים רבות – כובע הפדרלי 250,000 $ על הנזקים noneconomic וקיצור התיישנות. אבל את הצעת החוק, המכונה חוק הבריאות, יש סיכוי קטן לנקות את הסנאט, שבשליטת הדמוקרטים, שהתנגדו לרפורמה היסטורית נזיקין.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי שני הצדדים היו מתווכחים במשך שנים, עם הדמוקרטים מאשימים הרפובליקנים של ציפוי עם המבטחים במקום פצועים, והרפובליקנים אומרים הדמוקרטים מחויב עורכי הדין. בינתיים מחקרים רבים תיעדו מתמשך עם בעיות בטיחות המטופל, כמו גם ליקויים משמעותיים באופן שבו המערכת המשפטית כיום מטפל במקרים רשלנות, המכונה לפעמים "צדק הקופה".

זאת אלא אם כן המעשים supercommittee, זה נראה כמו נזיקין הרפורמה תישאר לעת עתה לארצות – רבים מהם כבר עברו סוג כלשהו של פעולה. משרד התקציב של הקונגרס העריך כי הרפורמה נזיקין דומה להצעה כמוסות הרפובליקני יציל 54000000000 $ במשך 10 שנים.

"זה לא נראה כמו משהו גדול הולך לקרות בקרוב", אמר עורך דין רשלנות רפואית. הבקשה $ 250,000,000 משרד המשפטים לממן חלופות לרבות בתי משפט בריאות כביכול, נמל בטוח "לחשוף ולהתנצל" מודלים ", יכול להיות מאמץ משמעותי", הוסיף.

הוראות ACA, לעומת זאת, היו שווים מעט מלכתחילה. $ 50,000,000 המוצע "הם הראו שאכפת להגיב הרפורמה רפואה הגנתית כזו, אבל מגבלות החוק לא איפשר אותו הסכום לכל דבר", אמר Bovbjerg.

"זה היה מיועד רק פעם כשוחד פוליטי", אמר פיליפ הווארד, מייסד ויו"ר של טובת הכלל, הדוגלת עבור בתי המשפט מומחה לבריאות ליישב תביעות אחריות רפואית. תומכיו של בתי המשפט הבריאות אומרים יהיה הוגן יותר עקבית יותר מאשר בדרך הנוכחית של רשלנות בטיפול בתיקים.

מה שנשאר הם פרויקטים מצומצם יחסית במימון ביוני 2010 עם $ 25,000,000 הראשוני באמצעות הסוכנות למחקר בריאות ואיכות – 13 מענקים תכנון של כ 300,000 $ כל אחד ושבעה 3 מיליון דולר, לשלוש שנים פרויקטים הפגנה.

וגם כי התוכנית AHRQ נמצא בהמתנה. מחלקת הבריאות ושירותי האנוש שידל יישומים לסיבוב השני של מענקים אך "מאז הקונגרס לא מימנה את זה, יישומים לא נבדקו", אמר פקיד HHS.

הרפובליקנים בקונגרס מתנגדים פרויקטים ההפגנה בתקווה מיצוב הרפורמה בחוק הנזיקין שלהם כמו חתיכת הליבה – וחתיכת מוגדרים היטב, לאחר דיון בקונגרס כל כך הרבה – האסטרטגיה שלהם "לבטל ולהחליף" את ACA, אנשי לומר.

"פרויקטים הפגנה של הנשיא הם ניסיון מצהירים עניין רפורמות רשלנות מבלי לנקוט פעולה", כתב חבר הקונגרס לאמר סמית' (רפובליקני מטקסס) בדואר אלקטרוני אל פוליטיקו. "אנחנו לא צריכים" להוכיח "כי רפורמות רשלנות רפואית יעילים, כי כבר הוכח במדינות שבהם הרפורמות הללו נחקקו".

כובעים, כבר במקום במדינות רבות, כולל טקסס וקליפורניה, עשויה לספק חיזוי יותר לרופאים מבטחים רשלנות. אבל הם לא עושים כלום כדי לטפל במערכת הבסיסית, אשר הבינו יותר ויותר לשמש גם חולים וגם רופאים היטב או למדי. אבל את הוויכוח הפוליטי על איך לטפל בבעיה יש המאובנת לתרגיל פרטיזן שינון, אמר Bovbjerg.

"עורך דין רשלנות רפואית וחבריו אומרים כי המערכת עובדת נהדר", אמר. "הצד השני אומר שזה הדבר הגרוע ביותר מאז נפילת האדם מגן עדן, אבל אם יש לנו קצת פחות מזה, יהיה בסדר."

בספרו, "בריאות, מובטחת", הניח יחזקאל עמנואל, bioethicist כעת באוניברסיטת פנסילבניה, לשעבר יועץ הבית הלבן על מדיניות הבריאות, את התיק נגד מערכת רשלנות הקיים.

"מחקרים רבים הראו כי רוב החולים הסובלים טעות רפואית אינם פיצוי, בעוד לבחור כמה פרסים ענקית לנצח. וזה בממוצע, החולים צריכים לחכות כמעט חמש שנים כדי לפתור תביעות ולקבל תשלומים במקרה של רשלנות רפואית -. בשש אם המקרה קשור המסירה של תינוק "

בין החלופות מפותח במדינות או כמה יישובים כוללים את "לחשוף ולהציע" או "לחשוף ולהתנצל" מודל. הוצג לראשונה על ידי ותיקי המינהל ואומצה על ידי מערכות בריאות אחרים, כולל אוניברסיטת מישיגן, הוא מעודד ספקי בריאות להכיר להתנצל על טעויות רפואיות חולים להציע פיצוי. אם המטופל דוחה את ההצעה בוחר לתבוע, כל הודאה הקודם יהיה קביל בבית המשפט. המצדדים אומרים מודל זה מעודד ספקי לזהות טעויות בגלוי – ולעבוד על דרכים למנוע שגיאות או נזק מלקרות לחולה אחר.

בתי המשפט הבריאות, בהתבסס על המשפט המקצועית הקודמת, תעניק פיצוי מינהלי כמו הורה על ידי שופטים מיומנים ומומחים רפואיים, ולא במשפט המקובל על ידי חבר מושבעים שכבה. אלו לא נבדקו עדיין.

המודל נמל המבטחים יגן ספקי מאחריות אם פעל הוקמה הנחיות להתאמן הכי טוב, אם כי במקרים רבים, הנחיות אלה טרם שצוין או על הסכמה רחבה.

הסיבוב הראשון של מענקים AHRQ בתנאי מימון כדי לפתח ולבדוק כמה מן המודלים האלה, במיוחד לחשוף ולהציע מגוון. מעניקה הפגנה הלכו החוקרים באוניברסיטה, מערכות הבריאות, מחלקת בריאות הציבור ומערכת המשפט.

והרעיון היה כי חלק 13 מענקים התכנון היה לאחר מכן לקבל את הפרוייקט ברמת המימון.

"זאת היתה תקווה", אמרה ג'וי וילסון, מדיניות בריאות מנהל הוועידה הלאומית של המחוקקים. "אבל זה לא קל לממן כל דבר בסביבה זו. זה לא קרה

עורכי הרפורמה רשלנות רפואית מקיפה מתוסכלים אי התאמה בין הרטוריקה פעולה. וגם AMA עדיין רוצה לתקן את המדינה.

"זה יחזור סביב – ו – במוקדם ולא במאוחר – כי ביסודו של דבר, אתה לא יכול לנהל את הבריאות אם אתה לא יכול לנהל טיפול צדק בריאות," אמר הווארד. "אבל פוליטיקאי לא רוצה לעשות את זה."

אין ספק די אפילו עורך דין רשלנות רפואית נותר חסר המום מול כל ההתפחויות האחרונות.