עורך דין רשלנות רפואית יעוץ

שלום לך עורך דין רשלנות רפואית, אמי בת 48, ולפני כשנה בדיוק עברה ניתוח לשאיבת שומן,הרמת חזה ומתיחת בטן. לאור התנהלותה האיטית של עורכת הדין אותה שכרה, החליטה להפסיק את שירותיה וכעת אנו מחפשות עורך דין רשלנות רפואית "שיזיז" את העניינים….ברור לנו שתביעה מסוג זה יכולה לארוך שנים, אולם לא היינו שבעות רצון מטיפולה באופן כללי וההתנהלות האיטית רק תרמה להחלטתנו להעביר את התיק.

יודגש כי מלבד תכתובות עם הרופא המנתח, לא בוצעה שום פעולה, גם לא הגשת מכתב דרישה. עוד יודגש, כי כל החומר מתועד ונמצא אצלנו ולכן זה יחסוך זמן בעניין זה עבור עורך דין רשלנות רפואית שנבחר.

אימי נותחה בידי רופא מצפון הארץ, בניתוח לשאיבת שומן, הרמת חזה ומתיחת בטן, מס' שעות לאחר הניתוח החלה אימי לחוש ברע, וביקשה מאבי שהיה עמה, שיקרא לאחות. האחות קראה לרופא תורן מהמחלקה הכירורגית פלסטית בבית החולים (במרפאה לא היה רופא תורן שנשאר ללון שם – מה ששונה תוך הנחיה פנימית לאחר המקרה של אמי), ואילו זה נתן לאמי כדור כנגד בחילות וביקש שיבצעו לה בדיקת דם. האחות לקחה דם והניחה אותו בצד תוך ששכחה מהעברתו למעבדה, ובמהלך זמן זה מצבה של אמי הדרדר, כאשר הזעיקו הרופא בשנית, הוא גילה כי הדם שהיה אמור לעבור למעבדה הונח בצד ונקרש, ולכן ביצע בדיקה נוספת שהעלתה כי ההמוגלובין של אמי ירד ל 4.25 בלבד! מיד כשהבינו שככל הנראה סובלת מדימום פנימי העבירו אותה לחדר ניתוח שם קיבלה חמש מנות דם והצליחו לייצבה. לאחר שישה ימים בהם הייתה מורדמת ומונשמת, והיה סיכון ממשי לחיה, החלה להתאושש ולאחר כשבוע השתחררה מבית החולים. מהמסמכים הרפואיים עולה כי הדימום הפנימי נוצר כתוצאה מכלי עורקי באזור הטבור שהמשיך לדמם לאחר הניתוח. כיום, אמי מתקשה לבצע פעולות בסיסיות כגון קימה מהמיטה, הרמת הנכדים וכיוצ"ב. בנוסף, אמי מתכנתת בחברת הייטק והעבודה על כסא נמוך תוך התכופפות קשה לה עד מאוד, אך היא עושה אותה. מעבר לכך, נותרו לאמי צלקות מאוד מכוערות באזור הטבור, הפטמות והבטן התחתונה, ובאופן כללי אינה מרוצה כלל מתוצאות הניתוח שעברה.

ברצונה להגיש תביעה באמצעות עורך דין רשלנות רפואית הן על הנזקים שנגרמו לה כתוצאה מהניתוח, לרבות הנזקים החיצוניים, וכמובן על כך שכמעט קיפחה את חיה, בעוד שאם היו מסבירים לה על סיכון אפשרי כאמור, או לחילופין היו מסבירים לה על הסיכון הכרוך בניתוח משולב שכזה כמובן שלא הייתה יוצאת להרפתקה זו. המנתח המליץ לה בחום לעבור את הניתוח המשולב ו"לגמור עם הכל בפעם אחת" וכלל לא הציג בפניה את הסיכונים הכרוכים בביצוע ניתוח כאמור, וכידוע לך, על מנתחים מסוגו (פלסטיים) חלה חובה מוגברת כאשר מדובר בניתוח שאין מטרתו להציל חיים, אלא לשיפור מראה חיצוני בלבד.

אודה לקבלת דעתך בעניין והאם את מעוניינת לטפל בתיק או שיש לך המלצה על עורך דין רשלנות רפואית אחר.